Lazer Epilasyon Ankara

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri

Karma Lazer
Epilasyon Nedir?

Kliniğimizde yapacağınız ücretsiz ön görüşme sonrası, cilt ve kıl tipiniz değerlendirilerek size en uygun lazer epilasyon yöntemine karar verilir. Vücudun farklı bölgelerinde veya ilerleyen seanslarda değişik lazer epilasyon sistemlerine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda başarı için başka bir lazer epilasyon yöntemine geçilebilir veya 2 lazer yöntemi karma olarak kullanılabilir.

Hemen Karma Lazer Epilasyon Fiyatı Alın

Lazer epilasyon
tüyleri nasıl yok eder ?

Lazer epilasyon uygulaması, vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Cihazlar tarafından üretilen lazer ışını cilde ve çevre dokuya zarar vermeden, kıl kökünün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder. Böylece tahrip olan kıl kökünden bir daha yeni kıl çıkamaz. Lazer epilasyonda kullanılan birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler lazer ışınının dalga boylarına göre sınıflandırılır.

Lazer epilasyonun zararları!

Lazer epilasyon işleminden zarar görmemek ve yan etkilerini minimum düzeyde tutmak için en önemli görev sizlere düşmekte. Lazer epilasyon işlemini yaptıracağınız kliniği seçerken TC Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve tüm gün Doktor bulunduran klinikleri tercih etmelisiniz. Lazer epilasyon işlemi güzellik salonu, güzellik merkezi, spor merkezleri, kuaför salonu gibi işletmelerde kanunen yapılması kesinlikle yasak işlemlerdir. TC Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış bir klinik tercih ettiyseniz, gittiğiniz klinikte size ön bilgilendirme sonrası yazılı onam formu ile yan etkiler hakkında bilgi verilecektir.

Lazer epilasyon öncesi yapılması gerekenler

Uygulama yapılacak bölgedeki tüyler 2 gün önce tıraş ediniz. Son 2 haftada tüyleri kökünden almayınız. (ağda, cımbız, vb.) Son 4 haftada güneşlenmeyiniz ve solaryuma girmeyiniz. Vücudu sıkan, saran ve sıcak tutan kıyafetleri tercih etmeyiniz. Uygulamadan 3 gün önce kan sulandırıcı ilaç kullanmayınız.

Lazer epilasyon sonrası yapılması gerekenler

24 saat sıcak duş ve buna benzer uygulamalara girmeyiniz. Lazerden sonra 2 hafta, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyiniz. Lazerden sonra 2 hafta, ikinci bir lazer uygulaması yaptırmayınız. Normalin dışında bir durum olursa bizimle irtibata geçiniz. Uygulama alanında çıkan tüyleri kesinlikle almayınız. Tüyler uzadığı zaman makasla kısaltınız veya jilet kullanınız. Uygulama alanına 3 gün Bepanthol ve ya muadili krem kullanınız.

Ücretsiz Lazer Test Atışı Ve Fiyatı Alın

Cilt ve kıl tipinize göre belirlenen, size en uygun lazer epilasyon cihazında
ücretsiz test atışı için hemen kayıt olun ve hemen lazer epilasyon fiyatı alın

Alexandrite Lazer

Bacak Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer

Kol Altı Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer

Kol Lazer Epilasyon

Hemen Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatı Alın!

eloslazer’den hemen fiyat almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Lazer epilasyon hangi bölgelere yapılır?

Erkek Lazer epilasyon ve kadın lazer epilasyonda en sık lazer yapılan bölgeler şunlardır; • Bacak lazer epilasyon • Bikini bölgesi lazer epilasyon • Göbek lazer epilasyon • Göğüs lazer epilasyon • Sırt lazer epilasyon • Kol ve kol altı lazer epilasyon • Ense lazer epilasyon • Kaş lazer epilasyon • Sakal üstü lazer epilasyon • Dudak lazer epilasyon

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon Nasıl Çalışır?

Soprano ICE lazer cihazının en önemli özelliği cildi -3 °C’ye kadar soğutan patentli BUZ teknolojisidir. Alexandrite, diyot be Nd:YAG lazer boylarnı tek bir başlıkta birleştirmiştir. 3 Dalga boyu sayesinde masaj konforunda kısa seans aralıklarında uygulama yaptırabilirsiniz.

Bitme garantili lazer epilasyon nedir?

Lazer epilasyon uygulamaları için bitene kadar lazer epilasyon, bitiş garantili lazer epilasyon, bitme garantili lazer epilasyon gibi vaatler verilmesi kesinlikle doğru degildir. Zaten Sağlık Bakanlığından ruhsatlı hiçbir klinikte böyle bir söz duymazsınız. Çünkü lazer epilasyonun seans sayısı kişinin cilt ve kıl tipine göre değişmektedir. hatta aynı kişinin farklı bölgelerinde bile başarılı seans sayıları değişiklik gösterebilir.

Buz lazer epilasyon seans süresi kaç dakikadır?

Buz lazer seans sürelerini yarı yarıya kısaltan bir teknolojiye sahiptir. Buz lazer 2×1 cm tarama alanına sahip, saniyede 10 atış yapabilen bir başlığa sahiptir. Buz lazer sahip olduğu bu teknolojiler sayesinde yaklaşık 35 dakikada tüm vücut lazer epilasyonu tamamlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon

Orjinal Soprano Ice Platinum

Buz Lazer Epilasyon

Orjinal Soprano Ice Platinum

Buz Lazer Epilasyon

Orjinal Soprano Ice Platinum

Hemen Buz Lazer Epilasyon Fiyatı Alın!

eloslazer’den hemen fiyat almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Alexandrite lazer epilasyonda acı hissediliyor mu?

Kliniğimizde alexandrite lazer epilasyonda Gentle lase pro lazer cihazı kullanılmaktadır. Epilasyon esnasında Gentle lase pro alexandrite lazer cihazı ile birlikte kullanılan cilde soğuk hava üfleyen soğutucular sayesinde ağrı ve acı hissi daha da azalır.

Soprano ICE Platinum Buz lazer hangi cilt tipi için uygundur ?

Bronz ten dahil ✋🏻✋🏼✋🏽✋🏾✋🏿 tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde her mevsimde güvenle uygulama yapılabilmesini sağlar.

Ankara lazer epilasyon fiyatları 2021

Ankara’da lazer epilasyon fiyatları nı araştırıyorsanız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı poliklinikleri tercih ediniz. Kliniğimizde 2021 lazer epilasyon fiyatları için ise fiyat al formumuzu kullanarak hızlı fiyat alabilirsiniz.

Ankara da en İyi lazer epilasyon yapan yerler?

Lazer epilasyon yapma yetkisi Sağlık Bakanlığı tarafından eskiden güzellik merkezi olup polikliniğe dönüşen işletmelere verilmiştir. Ankara’da en iyi lazer epilasyon yapan yerler diye tanıtılan güzellik salonu, kuaför, güzellik merkezi, VIP Salon, VIP Merkez, VIP Bakım vb. hiç bir yerde lazer epilasyon işlemi yapılamaz.

Karma Lazer Epilasyon Cihazları

karma lazer epilasyonda cilt yapınıza göre kullanılacak lazer cihazları ve yöntemleri.

Gentle
Lase Pro

Alexandrite Lazer Epilasyon

Soprano Ice Platinum

Orjinal Buz Lazer Epilasyon

Candela Elos Plus

Ütüleme Lazer Epilasyon

q10 Premium nd:YAG

Nd:Yag Lazer Epilasyon

Elos Lazer Hakkında